درباره ما

ما در شرکت رایانه اسکات طوس نیاز شما در زمینه مشاوره، خرید و پشتیبانی قطعات و لوازم سخت افزاری کامپیوتری اداری، تجهیزات سرور و شبکه و ماشینهای اداری را تأمین می کنیم.

 

روایت شکل گیری رایانه اسکات طوس

مجموعه کامپیوتر اسکات در سال ۱۳۷۷ به صورت فروشگاهی شروع به ارائه خدمات در زمینه کامپیوتر و IT کرد. این مجموعه از طریق فروشگاه خود موفق شد با حفظ تعهد کاری، اعتماد مشتریان زیادی را جلب کند. مهندسی کامپیوتر اسکات در راستای گسترش مجموعه و با هدف پر کردن خلاء کیفیت کار در سطح فروش های سازمانی، در تاریخ 1386/11/28 اقدام به تأسیس شرکت رایانه اسکات طوس با شماره‌ ثبت 32331 نمود. این شرکت، پس از اخذ تمام مجوزهای لازم، همچنان در طول فعالیت خود، همواره سطح کیفیت و تعهد کاری بالای خود را حفظ کرده و همین موضوع باعث اعتماد روز افزون مشتریان سازمانی و نهادهای دولتی یا خصوصی شده است. امروز، اعتماد بزرگترین سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی نتیجه اهمیت ما به رضایت کامل مشتریان گرامی است.

چشم انداز

این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ استفاده‌ صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست.
برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارسال امن آنها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می‌آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد. همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ای بر این مدعاست.
انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

مأموریت و اهداف

  • مشاوره و راهنمایی مشتریان به بهترین نحو توسط کارشناسان فنی و زبده برای انتخاب بهتر
  • تأمین قطعات با کیفیت و دارای گارانتی معتبر و اصلی برای اطمینان خاطر مشتریان
  • پشتیبانی سریع و خدمات پس از فروش برای جلب رضایت مشتریان
  • ارائه خدمات با کیفیت در زمینه فروش‌های سازمانی
  • ایجاد بستر ارتباطی نزدیک و سریع با مشتریان

مجوز ها

  • گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
  • عضو اتحادیه صنف رایانه و ماشین های اداری مشهد
  • عضو اتحادیه خدمات الکترونیک سیستم های حفاظتی ایمنی و آسانبر مشهد
Scroll to Top
اسکرول به بالا