یکی از فعالیت‌هـای اصلی ما در شـرکت رایانـه اسکات طـوس، فروش، تأمین و ارائـه بهترین راهکارهـای سخت‌افزاری اداری و سمیناری، شامل سیستم‌های کامپیوتری اداری و پیشرفته، تجهیزات وایرلس، ماشین‌های اداری تخصصی(اسکنر، پرینتر، کپی، فکس و…)، ویدئو پروژکتور، تجهیزات سخت‌افزاری اتاق جلسات و ویدئو کنفرانس، هوشمندسـازی اتاق جلسات و ادارات، ابزارهای کنتــرل تردد، صفحه نمایش و میکـروفون، تجهیزات صوتی اتاق جلسات و … است.

شرکت رایانــه اسکات طوس به واسطه فعالیت تخصصی در فروش سازمانی و اجرای پروژه‌هــای هوشمندسازی و پروژه‌های زیرســاخت IT و سخت‌افزاری اداری و کنفرانسی در سـازمـان‌هـای بزرگی نظیر صــدا و سیمـا، سـازمـان جهـاد کشاورزی، اداره کل بهزیستی، ایران خــودرو، سازمـان فنــاوری اطلاعات و ارتباطات، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌هـا و شرکت‌های معتبـر خصوصی، شناخت دقیق و تجربه بالایی روی تجهیزات مناسب اداری و سازمان‌هـای بزرگ و کوچک دارد. به همین پشتوانه با ارائه بهتـرین راهکار اداری ممکن، می‌توانیم باعث صرفه جویی چشمگیری در وقت و هزینه‌هــای مجموعه شما باشیم.

همچنین با تحویل کالای اصلی، باکیفیت و هزینه تمام شده مناسب، با حفظ مشتریان ارزشمند قدیمی سعی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان جدید را داریم

اسکرول به بالا