در بخش مناقصات و مزایده‌ها، با شناخت کامل نیازها، توقعات و چالش‌هایی که ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌ها در مناقصه‌ها و مزایده‌ها با آن‌ها روبه‌رو هستند، می‌توانیم یک تجربه همکاری عالی و حرفه‌ای را از یک معاملـه خوب را رقم بزنیم. شرکت رایانه اسکات طوس همواره خود را متعهد می‌داند تا کالاهای درخواستی را به صورت اصلی و دقیقاً مطابق با درخواست‌ها تحویل نماید.

از آنجا که در طی 24 سال سابقـه فعالیت در فروش سازمـانی موفق به کسب رضایت مشتریان سازمانی شده‌ایم، به غیر از سامانه‌های مناقصات و مزایده‌های عمومی دولتی، در بسیاری از سامانه‌های داخلی مناقصات سایر ارگان‌های دیگر دعوت به عضویت شده‌ایم و هم اکنون سالهاست افتخار ارائه خدمات به این ادارات را نیز داریم.

بدین ترتیب توانسته‌ایم در طی سالیان متوالی، پس از اولین معاملـه، نظر مثبت مشتریـان گـرامی را جلب نماییم. با توجــه به تعهد کاری و حرفه‌ای و کیفیت بالای خدمـات فروش و پس از فروش شرکت رایانه اسکات طوس، امروزه افتخـار همکاری با بزرگترین سـازمـان‌هــا و ادارات دولتی و خصوصی را در کارنامه دارد. افتخـار بالاتر از آن برای ما حفظ ارتباط مشتـریان گـرامی و تداوم همکاری است که این امر تنها به واسطه ارتباط نزدیک و در چهار چوب اخلاق حرفه‌ای شکل می‌گیرد.

اسکرول به بالا