بخش فروش سازمانی نیازمند قوانین و اصول حرفه‌ای اختصاصی است. در فروش سازمانی، رفع درست نیازها با کمترین قیمت ممکن و نفع سـازمـان مشتری بدون در نظر گرفتن سلیقه یا نظر شخصی ملاک است. بنابراین با تکیه بر تجربه زیاد همکاری در بخش فروش سازمانی، توانسته‌ایم با حفظ قیمت مناسب و کیفیت بالای کالا و خدمات، گامی مفید و مؤثر در جهت رضایت مشتریان و ایجاد رابطه همکاری مداوم برداریم.

بخشی از نیازهای هر سـازمـان و شرکت دولتی یا خصوصی از طریق تشکیل مناقصـات و مزایدات تأمین می‌گردد. اما از آنجا که بخش دیگر تأمین نیازها خارج از مناقصه یا مزایده انجـام می‌گیرد، ایجـاد یک ارتباط نزدیک با تأمین کنندگان معتبر و متعهد بیش از پیش احساس می‌شود.

شـرکـت رایانـه اسکات طوس با ارائـه مشاره خرید حرفـه‌ای، تأمین کالای اصلی و باکیفیت، ارائـه با بهترین قیمت موجود و تحویل به موقع، توانسته است اعتمـاد بسیاری از ارگان‌ها و ادارات مانند تعدادی از پالایشگاه‌هـای شهرستان‌ها، شرکت آب و فاضلاب، آستان قدس رضوی، شرکت‌های برق و یا گاز منطقه‌ای و چندین سازمان و شرکت دولتی و خصوصی دیگر را برای همکاری مستقیم به دست آورد.

ما در مجموعه رایانه اسکات طوس، به پاس اعتمادی که امروزه شرکت‌ها و سازمان‌های زیادی به ما دارند، همواره تلاش می‌کنیم با تأمین کالاهای مورد نیاز با قیمت رقابتی، ارائه خدمات با کیفیت و اهمیت دادن به ارزش این اعتماد، گامی را در مسیر ایجاد یک ارتباط بسیار نزدیک برداریم.

 

اسکرول به بالا