در طی دهه‌ها سابقــه همکاری که با سازمان‌های دولتی و خصوصی بزرگ داشته‌ایم، کارنامـه عملی درخشانی از تأمین و پیاده‌سازی راهکارهای شبکه داخلی سازمانی و سخت‌افزارهای تخصصی و پیشرفتـه تحت شبکه گرفته تا فروش تجهیزات دکل‌های مخابراتی را برای شرکت‌های بزرگی نظیر شرکت مخـابرات، صـدا و سیمـا، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، شهرداری مشهد، چندین شرکت پالایشگاهی در سراسر کشور، ایران خودرو، بزرگترین دانشگاه‌های کشور، بیمارستان‌های تخصصی و… در تمام نقاط ایران را داشته‌ایم.

شـرکت رایانـه اسکات طوس، با تکیه بر بیش از 24 ســال سابقـه فعالیت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و بهره مندی از تیم مشاوره و فروش سازمانی و همچنین تیم پشتیبانی و خدمات پس از فروش متعهد مسیر مجموعه شما را برای خرید سرور، تجهیزات سرور و ذخیره‌سازهای تحت شبکه آسان و مطمئن می‌کند.

بدین ترتیب با پر کردن بخش زیادی از خلاء کیفیت خدمات همراه با هزینه تمام شده بسیار مناسب در زمینه تجهیزات سرور و شبکه، توانسته‌ایم اعتماد و رضایت مشتریان را کسب کنیم

سرور‌های سازمانی

 

یکی از تخصص‌های ما در مجموعه رایانه اسکات طوس، مشاوره و فروش سازمانی سرورهای HPE در انواع Rack Mount و Tower و کانفیگ و نسل‌های مختلف آن است.

شرکت رایانه اسکات طوس با ارائه مشاوره و فروش حرفه‌ای سرورهای پیشرفته به مجموعه‌های بزرگی مانند صدا و سیمای استان‌‌ها، شـرکت آب و فاضلاب، تأسیسـات IT بانک‌ ملی و… توانسته است تأثیر مفیدی در کمک به پیشرفت زیرســاخت صنعت IT کشور بردارد. چنانکه همچنان بر لیست مشتریان تجهیزات سرور این شرکت افزوده می‌شود و ما را به پیشرفت و خدمات بهتر از گذشته تشویق می‌نماید.

در کنار سرورهای پایگاه‌های داده بزرگ، همکاران ما در بخش فروش بهترین راهکارها برای خرید و پیاده سازی کم هزینه سرور به ادارات کوچکتر را نیز ارائه می‌کنند.

قطعات سرور

شـرکت رایانه اسکات طوس، خدمات جانبی فروش ســرور و شبکـه شامل ماژول‌هـا، توسعه دهنده‌ها، رایزر، انواع رک‌های ایستاده و دیواری و سایر سخت افزارهای مورد نیاز سرورها (مانند رم، کارت شبکه، کارت گرافیک، پاور و…) را نیز به مشتریان گرامی ارائه می‌دهیم. بدین ترتیب می‌توانید با اطمینان خاطر قطعات اصلی را از همکاران ما در بخش فروش استعلام گرفته و تهیه نمایید.

همچنین با توجــه به قدیمی بودن زیرساخت سخت‌افـــزاری برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها، ما می‌توانیم برای ارتقای نسل یا ارتقای سخت‌افزار و قطعات سرور و تهیه قطعات کمیاب و قدیمی‌تر، بهتــرین راهکارهای لازم را ارائه داده تا سازمان‌ها و ادارات نیز بتوانند تجربه یک خرید امن و راحت با هزینه تمام شده بسیار مناسب را داشته باشند.

استوریج‌ها یا ذخیره‌سازهای تحت شبکه

در بخش تجهیـزات شبکــه، برای سازمــان‌هــای مشتــری، تجهیزاتی نظیر ابزارهای ذخـیـره ســازی تحت شبکه (استوریج، سن سوییچ و هارد)، فعالیت و پروژه‌های متنوعی را شامل تأمین و پیاده‌سازی استوریج‌های Dell EMC، HPE رکمونت و تاور را برای سازمان‌های بزرگ و دیتاسنتر‌های مختلف در کارنامه عملی خود داشته‌ایم.

در زمینه‌های مختلفی شامل ذخیره‌سازهای تحت شبکه SAN و NAS و… در کنار تجهیزات و سخت‌افزارهای یدکی و پشتیبان جدید یا کمیاب، می‌توانیم به سازمان‌ها کمک نماییم.

اسکرول به بالا